top of page
Green Leaves
Screen Shot 2023-02-07 at 18.09.10.png
Marta _ botanic 2.jpg

W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos...

Nauka śpiewu programem 'W Zdrowym Ciele, Zdrowy Głos' to holistyczna droga do doskonalenia Twojego brzmienia i harmonii wewnętrznej. Odkryj potencjał swojego głosu i śpiewaj pełnym sercem!

Twój głos Twoja sła

Twój głos, Twoja siła. Nasza droga do sukcesu.

2.png

Od autorki...

Witam bardzo serdecznie, nazywam się Marta Ćwikilewicz, jestem wokalistką, autorką piosenek oraz trenerką wokalną a także współzałożycielką Capital Music. Zapraszam Cię w podróż zgłębienia wiedzy na temat swojego głosu i samego siebie! 

Moja autorska metoda „W zdrowym ciele zdrowy głos” powstawała na przestrzeni ostatnich lat, podczas których na nowo zgłębiałam tajniki sztuki wokalnej i konfrontowałam je z moją ówczesną wiedzą na temat tradycyjnych metod nauki śpiewu.

W zdrowym ciele zdrowy głos.png

Metoda „W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos” składa się z kilku fundamentalnych elementów a jej celem jest osiągnięcie pełnej swobody zdrowego dźwięku.

Pierwszym i niezwykle istotnym elementem jest uwolnienie przepony, które daje nam oparcie (z włoskiego appogiare), abyśmy mogli cieszyc się silnym i głębokim w swojej barwie dźwiękiem na długie lata. Poprzez uwolnienie przepony i zdjęcie napięć z naszego ciała (a przede wszystkim z okolicy aparatu głosowego), jesteśmy w stanie wytrenować, jak i przeprogramować nasz głos na zdrowe śpiewanie. Jest to tak zwane budowanie dobrej pamięci mięśniowej. Kolejnym istotnym składnikiem jest dbanie o nasz aparat głosu oraz holistyczne podejście do aspektu zdrowia.

Praca nad emisją głosu to praca z całym ciałem oraz naszą psychiką, dlatego też w metodzie „W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos” traktuję aparat wokalny jako integralną część całego organizmu. Głos jest instrumentem niezwykle wrażliwym, delikatnym oraz unikatowym w swoim pięknie, dlatego zadbajmy o niego wspólnie już dziś!

Marta _ vocal zielony.jpg

DLA MUZYKÓW

Pomagamy początkującym artystom jak i profesjonalistom z branży muzycznej, medialnej i aktorskiej osiągnąć większy komfort w mowie i śpiewie. Z nami doszkolisz swoją technikę wokalną lub zbudujesz solidny warsztat od podstaw. 

DLA OSÓB PRACUJĄCYCH GŁOSEM

Nasza metoda autorska powstała w wyniku kilkunastu lat edukacji oraz doświadczenia na rynku muzycznym w Polsce jak i Wielkiej Brytanii, a dokładniej Londynie. Celem metody "W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos" jest zwiększenie świadomości na temat używania swojego głosu, zarówno w śpiewie jak i w mowie, po to aby Twój zdrowy i silny wokal mógł służyć Ci na lata. 

Graphic Leaf

NARZĘDZIA NA CAŁE ŻYCIE

Podczas zajęć nie tylko rozwiniesz techniki emisji głosu ale również poznasz ćwiczenia, które przydadzą Ci się w codziennym życiu. Poznasz metody na relaksację i poprawę oddechu, w tym oddechu przeponowego, wzmocnisz swoją koncentrację a także poczujesz się bardziej w tu i teraz. Nasza praca z dźwiękiem to nie tylko wartość edukacyjna ale również terapeutyczna. 

ROZWIŃ SWÓJ
PRAWDZIWY POTENCJAŁ

Pracując z artystą muzycznym rozwijamy nie tylko jego warsztat ale również jego osobowość. Pomożemy Ci odszukać lub ukształtować swój własny styl muzyczny, preferencje oraz brzmienie, w którym poczujesz się autentycznie sobą. Przekonaj się jak Twoja kariera płynie wraz z prądem Twojej energii. 

PRZYGOTUJ SIĘ DO KONCERTU LUB NAGRAŃ

Najlepsze dzieła powstają w wyniku solidnego przygotowania, a każdy artysta potrzebuje wsparcia w drodze do osiągnięcia większej pewności siebie. W Capital Music oferujemy kompleksowe przygotowanie, które obejmuje zarówno aspekty techniczne, jak i pracę nad eliminacją barier i przekraczaniem własnych granic. Specjalizujemy się również w przygotowaniu wokalistów do nagrań studyjnych. 

PRACA TWÓRCZA
W DWÓCH JĘZYKACH

Dzięki naszemu wieloletniemu pobytowi w Londynie (2007-2019) i aktywnym działaniu na tamtejszym rynku muzycznym, poznaliśmy metody pisania autentycznych i unikatowych tekstów anglojęzycznych. Pomagamy wokalistom uzyskać miękki, naturalny akcent brytyjski, poprawić stylistykę i gramatykę tekstów piosenek czy wzbogacić je o dodatkowe, wyszukane słownictwo, idiomy lub metafory. Z naszych usług skorzystali m.in.: Daria Zawiałow, Oskar Cyms, Kaxim, Diler, Iwona Pietrala. 

flaga pl-eng.png
London City

Warsztaty emisji głosu 

Trening wokalny

Wsparcie mentorskie

Rozwój osobisty

Tekściarstwo pl-ang

Proof-Reading

Przygotowanie do nagrań

Studio Coaching

Aerial View of Curved Road

pamiętaj...

Trudne drogi prowadzą do pięknych destynacji.

Jeżeli naprawdę czegoś pragniesz tak bardzo, że nie potrafisz bez tego żyć - cały wszechświat pochyli się nad Tobą, by spełnić Twoje marzenie

bottom of page