top of page
Marcin Piano Close up 1.png

LEKCJE PIANINA WARSZAWA

Początek Twojej muzycznej podróży zaczyna się tutaj!

Nasze studio Capital Music w Warszawie oferuje niepowtarzalne doświadczenie muzyczne, dzięki któremu odkryjesz własny potencjał artystyczny oraz zaczerpniesz radość z tworzenia muzyki, improwizowania oraz grania ulubionych utworów. Nauka gry na pianinie prowadzona jest z wykorzystaniem pięknie brzmiącego pianina akustycznego August Forster oraz unikalnej metody autorskiej opracowanej przez pianistę i kompozytora Marcina Krajewskiego i jego szkołę Piano Art Music. 
 

Zanurz się w świecie dźwięków na naszych lekcjach pianina

Nasza metoda skupia się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, uwzględniając jego predyspozycje, preferencje muzyczne i personalne cele. Dzięki temu uczniowie gry na pianinie mają możliwość rozwijania swojej unikalnej tożsamości muzycznej. Podczas zajęć promujemy odkrywanie własnego stylu i wolności w muzyce: Piano Art Music stawia na inspirację i kreatywność a uczniowie są zachęcani do eksplorowania różnych gatunków muzycznych i technik gry na instrumencie. Jesteśmy pasjonatami nauczania i wspierania rozwoju muzycznego, dlatego też pozytywna atmosfera oraz wsparcie dla naszych podopiecznych są dla nas kluczowe. W naszym studiu muzycznym Capital Music gwarantujemy, że Twoje lekcje pianina będą nie tylko rozwojowe ale też wypełnione przyjazną atmosferą. 

Nauka improwizacji i pisania własnej muzyki

W Szkole Autorskiej Piano Art Music zachęcamy do rozwijania umiejętności improwizacji oraz tworzenia własnej muzyki. Nasi uczniowie, oprócz grania utworów uczą się też technik improwizacyjnych, eksplorują różne style i tworzą swoje własne kompozycje muzyczne. To otwiera nowe perspektywy muzyczne i rozwija kreatywność ucznia. Studio Capital Music zapewnia inspirujące i profesjonalne środowisko do nauki gry na pianinie. Wyposażone w pięknie brzmiące pianino akustyczne marki August Forster, przestronną salę lekcyjną i atmosferę sprzyjającą kreatywności, nasze studio muzyczne w Warszawie tworzy odpowiednie warunki do rozwijania Twoich umiejętności. 

Warsztaty pianistyczne w Warszawie 

Nasze warsztaty gry na pianinie Masterclass to wyjątkowe zajęcia, które w odróżnieniu do tradycyjnych lekcji pianina, odbywają się nieregularnie, około raz w miesiącu a spotkanie trwa 2-3 godziny. Oferujemy intensywne sesje muzyczne, podczas których skupiamy się na rozwiązywaniu konkretnych problemów technicznych oraz udoskonalaniu różnorodnych umiejętności pianistycznych. 

 

W ramach warsztatów stawiamy na rozwój pianistów na każdym etapie nauki, dlatego nasze zajęcia są dostosowane do potrzeb i Twojego aktualnego poziomu. Oprócz aspektów gry na pianinie, możemy też skupić się na obszarach takich jak aranżacja utworów, komponowanie, nauka harmonii muzycznej, zasady muzyki czy kształcenie słuchu.

Rozwiązujemy Twoje problemy techniczne

Pomagamy uczestnikom przezwyciężyć konkretne wyzwania techniczne, z jakimi się borykają. Poprzez analizę i praktyczne wskazówki, pomagamy rozwijać precyzję, szybkość, koordynację oraz płynność gry jak i inne techniki, aby umożliwić Ci swobodną i pewną grę na pianinie. Pod koniec każdych zajęć otrzymasz od nas wskazówki i praktyczne ćwiczenia do ćwiczenia w domu, aby dalej rozwinąć swoje umiejętności w Twoim własnym zaciszu. W autorskiej szkole Piano Art Music zapewniamy indywidualne wsparcie i opinie na temat Twoich postępów. Otrzymasz od nas konstruktywną opinię na temat techniki, interpretacji utworu a także cenne wskazówki, które będą wsparciem Twojego dalszego rozwoju twórczego. 

 

Nauka gry na pianinie dla osób w każdym wieku

Jesteśmy otwarci na różne style muzyczne, takie jak klasyka, jazz, pop czy muzyka filmowa. Prowadzimy również zajęcia z zakresu kompozycji, songwriting-u, kształcenia słuchu oraz teorii muzyki.

Ucząc naszą autorską metodą, naukę gry na instrumencie może podjąć absolutnie każdy, bez względu na swoje aktualne predyspozycje. Zapraszamy zatem do kontaktu i umówienia lekcji próbnej!

Lekcje pianina Warszawa - streszczony opis zajęć

  1. Naucz się grać ze swobodą i pełnym, śpiewnym dźwiękiem

  2. Poznaj różne style muzyczne, metody nauki i techniki gry

  3. Naucz się czytać nuty oraz grać ulubione piosenki "z akordów"

  4. Zapisz własną melodię, rytm, a może i cały utwór Twojego autorstwa

  5. Zapoznaj się z teorią muzyki i jej zasadami

  6. Naucz się improwizować w różnych stylach

  7. Poznaj technologię do nagrań i produkcji muzycznej

  8. Rozwiń własny styl pianistyczny i graj dla przyjemności lub zawodowo!

 

Zajęcia odbywają się na instrumencie akustycznym 

Szkoła autorska PianoArtMusic     Marcin Krajewski 

Marcin Krajewski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Pracował jako pedagog w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Samorządowej Szkole Muzycznej II stopnia w Skierniewicach. Obecnie prowadzi swoją autorską szkołę gry na pianinie PianoArtMusic oraz rozwija własną działalność kompozytorską, realizując piosenki autorskie z wokalistami, a także własny materiał płytowy. Na swoim koncie posiada liczne współprace z tekściarzami, piosenkarzami polskimi oraz animatorami. Jest również członkiem zespołu LIBERTE, w którym pracuje głównie jako kompozytor, aranżer oraz producent muzyczny.

 

Poza sferą nauczycielsko-kompozytorską Marcin jest również aktywnym pasjonatem fotografii i produkcji video. Na swoim koncie posiada już kilka zrealizowanych teledysków, ciągle rozwijając swój warsztat twórczy związany z wideografią.

26.jpg
bottom of page