top of page
Screen Shot 2023-01-30 at 17.53.10.png

PRODUKCJA TELEDYSKÓW WARSZAWA 

Z nami ożywisz swoją muzykę na ekranie

Poza najwyższą jakością brzmienia Twojej muzyki,  w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem twórczości jest produkcja teledysków i innych form wizualnych. Mówiąc w skrócie, teledysk czy nagranie LIVE to nieodzowna część Twojego artystycznego portfolio. W CAPITAL Music pomożemy Ci wydobyć esencję Twojego utworu poprzez nagranie oryginalnego teledysku. Pokaż swój talent w najlepszej odsłonie przedstawiając niezapomnianą historię audio-wizualną.

Wzmocnij swój wizerunek artystyczny 

W dzisiejszych czasach teledyski są potężnym narzędziem do budowania wizerunku artysty. Poprzez starannie zaprojektowane wizualnie historie i obrazy, teledyski pomagają kreować unikalny styl, osobowość i estetykę artysty, co przyciąga uwagę i zapada w pamięć odbiorców. W CAPITAL Music odpowiadamy na to zapotrzebowanie oferując profesjonalne nagrywanie teledysków studyjnych jak i plenerowych. Od stworzenia wspólnej wizji, poprzez zaplanowanie scen, rozpisanie harmonogramu, ustalenie lokacji, nagranie teledysku, montaż i post-produkcję klipu i przystosowanie go do promocji na różnych platformach, takich jak YouTube czy inne platformy streamingowe. Dzięki naszej kompleksowej opiece i doświadczeniu skuteczniej dotrzesz do szerokiej publiczności. 

Zbuduj więź emocjonalną z odbiorcami

Wyprodukowanie profesjonalnego teledysku pomoże Ci  zbudować silne połączenie emocjonalne z Twoimi odbiorcami. Poprzez odpowiednie przedstawienie historii, wzruszające obrazy czy emocjonalną grę aktorską, Twój teledysk pomoże Ci wzmocnić przekaz utworu i zbudować więź z obecnymi i przyszłymi fanami. Nagranie interesującego i profesjonalnego teledysku w Warszawie to również sposób aby wyróżnić się w tłumie i przyciągnąć większą uwagę mediów, publiczności i branży muzycznej.

Stwórz dodatkowe źródło przychodów 

Wizytówką każdego artysty jest jego Portfolio. Teledyski mogą generować dochody poprzez monetyzację na platformach streamingowych, udostępnianie wideo lub sprzedaż cyfrową. Dodatkowo, produkcja wysokiej jakości teledysku pomoże Ci przyciągnąć uwagę sponsorów i partnerów medialnych, co otwiera dodatkowe możliwości finansowe dla artysty. 

NASZE REALIZACJE

Nagrania Live w studiu nagrań

Oprócz produkcji teledysków mających na celu promocję Twojego singla, oferujemy również nagrania Live w naszym studiu muzycznym w Warszawie. Koncerty akustyczne na żywo to idealny sposób aby zaprezentować swojego singla i przenieść Twoich słuchaczy na spotkanie sam-na-sam z Tobą i Twoją muzyką. Pozwól swoim słuchaczom zbliżyć się do Twojej twórczości i odczuć dreszczyk emocji wywołany koncertem akustycznym w naszym studiu nagrań. 

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do nagrań dźwiękowych oraz nagrań video, dzięki czemu uchwycimy każdy niuans i szczegół Twojego występu. Zarówno w przypadku dynamicznych i energetyzujących występów, jak i kameralnych nagrań akustycznych, gwarantujemy doskonałe brzmienie, oświetlenie oraz niepowtarzalny klimat wizualny. 

 

Do realizacji koncertu w studiu przygotowujemy odpowiednią inscenizację tak, aby dopasować ją do klimatu Twojego repertuaru - od jasnych, naturalnych aranżacji w otoczeniu zieleni, po ciepły i kameralny charakter czy nostalgiczny półmrok. Staramy się, aby nasze miejsce było przede wszystkim przestrzenią twórczą, w której będziesz mógł całkowicie wczuć się w wykonanie mistrzowskiej interpretacji swojego utworu.

Realizacja teledysków w Capital Music

W naszym studiu nagraniowym w Warszawie pomagamy na każdym etapie procesu realizacji klipu. Proces tworzenia teledysku można podzielić na kilka głównych etapów:

1. Koncepcja i planowanie: Na początku zaczynamy od ustalenia odpowiedniej koncepcji teledysku, stworzenia scenariusza i dodatkowego storyboard-u. Nasz zespół produkcyjny pomoże Ci stworzyć wizję teledysku, określić fabułę, stylistykę oraz dobrać odpowiednią lokację do nagrywania. Na tym etapie opracujemy plan zdjęciowy, harmonogram produkcji teledysku oraz także budżet. 

2. Przygotowanie zasobów: Na tym etapie gromadzimy zespół produkcyjny, obsługę techniczną, statystów, aktorów - wszystko w zależności od potrzeb projektu Twojego wideoklipu. Jeżeli istnieje taka potrzeba, wypożyczamy dodatkowy sprzęt, pomagamy dobrać odpowiednią obsadę aktorów lub tancerzy oraz komplet rekwizytów.

3. Nagrywanie teledysku: Nasz zespół pracuje zgodnie z ustalonym planem zdjęciowym, rejestrując sceny na wybranych lokacjach. W tym etapie nagrywamy występy artysty, sceny narracyjne, ujęcia zbliżone i inne, w tym również  dodatkowe ujęcia improwizowane. 

4. Postprodukcja: Po zakończeniu nagrywania przechodzimy do etapu post-produkcji teledysku. Wraz z naszym montażystą przeglądniesz i wybierzesz najlepsze ujęcia, a następnie stworzycie ciągłość i harmonię wizualną. Na tym etapie dodajemy efekty specjalne, korekcję kolorów, grafiki, animacje, a także montujemy nagraną wcześniej muzykę.

5. Finalizacja i dostarczenie projektu: Po zakończeniu postprodukcji teledysku, materiał jest oceniany przez klienta i dokonuje się ostatecznych korekt. Po uzyskaniu zadowalającego rezultatu finalna wersja teledysku jest dostarczana przez nas w wybranych formatach plików do emisji.

Warto podkreślić, że każdy projekt teledysku może różnić się w zależności od jego złożoności, czasu trwania i specyficznych wymagań artysty. Proces tworzenia teledysku wymaga współpracy, kreatywności i koordynacji różnych talentów i umiejętności, aby osiągnąć zamierzony efekt wizualny i artystyczny. Zapraszamy do współpracy oraz na wspólną "burzę mózgów" :) 

Gdzie kręcimy?

Głównym czynnikami determinującymi wybór lokacji jest budżet a także koncepcja na teledysk, dlatego też warto skonsultować z nami Twój projekt aby dobrać odpowiednie miejsca do nagrań teledysku. Nasza standardowa oferta dotyczy realizacji teledysków w plenerze, teledysków w naszym inspirującym studiu nagraniowym w Warszawie lub sąsiadującym z nami profesjonalnym studiem fotografii i video. Oferujemy też kręcenie wideoklipu w wybranym przez Ciebie miejscem, takim które doskonale znasz i masz na nie pomysł. 

Indywidualne podejście do każdego projektu jest dla nas bardzo ważne, gdyż rozumiemy, że każdy teledysk ma swoją unikalną wizję. Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować pomysły i oczekiwania nasych klientów, tworząc teledysk, który wyrazi Twój muzyczny przekaz i zamieni dźwięki w niezapomnianą historię audio-wizualną. 

Produkcja teledysków na każdą kieszeń 

Jesteśmy świadomi, że każdy klient ma swoje unikalne potrzeby, a w przypadku artystów debiutujących i działających na własną rękę pojawiają się ograniczenia finansowe. W naszym studiu nagraniowym w Warszawie zachowujemy elastyczne podejście, które pozwala nam dostosować się do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.Naszym celem jest optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości nagrań wideo. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną produkcję teledysku, zachowując elastyczność finansową. Tworzymy rozwiązania, które będą pasować do twoich potrzeb i dostępnych środków.Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby i rozpocząć współpracę.

bottom of page