top of page

SALA PRÓB WARSZAWA

Nasza sala prób to pomieszczenie o powierzchni 20m2 w pełni wyposażone i przystosowane do prób wokalistów, pianistów, artystów solowych, duetów czy trio. W studiu znajduje się wysokiej klasy nagłośnienie Turbo Sound, zestaw mikrofonów dynamicznych oraz pianino akustyczne August Forster. Istnieje również możliwość nagrania Twojej próby czy zarejestrowania video w jakości FullHD / 4K. 

Sala prób Warszawa - wyposażenie

Udostępniamy miejsce stworzone dla osób szukających inspiracji do pracy, ale także przestrzeni z wysokiej klasy pianinem akustycznym. Nasze pięknie brzmiące "pianino z duszą" to instrument marki August Forster, który zadowoli najbardziej wymagających pianistów, wokalistów i kompozytorów.

Jako pianiści, stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też systematycznie je stroimy i serwisujemy. Warto wspomnieć, że instrument posiada ciepłą i głęboką, fortepianową barwę, która świetnie sprawdza się nie
tylko przy tworzeniu materiału, ale także przy jego rejestracji w naszym studiu nagraniowym

W naszej sali prób Warszawa znajdziecie również:
 

  • wysokiej klasy nagłośnienie sceniczne Turbosound IP3000 (system aktywny)

  • mikrofon wokalny Shure SM58/SM57

  • 2-kanałowy mixer Behringer Q802USB

  • statyw na nuty/laptopa

  • kawa/herbata GRATIS


Dla kogo nasza sala prób w Warszawie?

Stworzone przez nas miejsce idealnie sprawdzi się dla:
 

  • artystów solowych: pianistów, wokalistów, gitarzystów

  • zespołów: duet lub trio np.: wokal / piano / gitara

  • studentów szkół muzycznych

  • producentów muzycznych i kompozytorów


To coś więcej niż sala prób w Warszawie

Z uwagi na to iż sami jesteśmy czynnymi artystami muzycznymi postanowiliśmy zadbać o przytulny i artystyczny klimat pracowni, dzięki któremu łatwiej przenieść się we własną "strefę twórczą" i na czas ćwiczeń zapomnieć o świecie zewnętrznym. To studio muzyczne z niepowtarzalnym, prawdziwym klimatem.

W naszej warszawskiej sali prób znajdziesz akcenty zieleni, kwiatów oraz delikatny i rozluźniający zapach drzewa sandałowego – w sam raz na pobudzenie kreatywności. Możesz również wybrać między światłem dziennym (okna, białe oświetlenie) bądź ciepłym światłem wieczorowym, korzystając z naszych prozdrowotnych lamp solnych. 

Gdzie na obiad lub kawę w okolicy?

Nasze studio muzyczne w Warszawie zlokalizowane jest na ul. Wynalazek. Co ważne, w najbliższej okolicy znajduje się kilka świetnych restauracji (m.in. kuchni azjatyckiej) oraz kawiarni. Oprócz tego w ciągu 2 minut spacerowym tempem dotrzeć można do sklepów takich jak Żabka czy Carrefour Express.

Czy posiadamy parking?

Niestety nie posiadamy dedykowanych miejsc postojowych, jednakże jesteśmy w strefie bezpłatnego parkowania, więc warto poszukać miejsca przy ul. Wynalazek lub ul. Taśmowej. Alternatywnie zapraszamy na płatny i strzeżony parking firmy PLAY zaraz obok naszego budynku.

Cena sali prób z pianinem akustycznym

Prosimy o sprawdzenie dostępnych terminów. Nasza sala prób funkcjonuje jedynie poza godzinami nagrań naszego studia. Cena wynajmu za godzinę próby z pianinem akustycznym to 80 zł. Minimum wynajmu 2 godziny. Płatność przelewem lub gotówką. 

46.JPG
bottom of page