top of page
Green Leaves
Screen Shot 2023-02-07 at 18.09.10.png
Screen Shot 2023-02-07 at 18.09.10.png
W zdrowym_Logo.png

HOLISTYCZNE STUDIO WOKALNE

Nauka śpiewu i emisji głosu naszą autorską metodą "W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos" to naturalna a zarazem bardzo efektywna droga do doskonalenia Twojego warsztatu wokalnego oraz osiągnięcia harmonii wewnętrznej.

 

Naszym celem jest pomóc Ci zbudować kontakt z własnym głosem oraz świadomą relację z Twoim ciałem na poziomie fizycznym oraz mentalnym. Dzięki naszym spotkaniom nie tylko zaczniesz śpiewać i efektywniej używać własnego głosu ale również poprawisz swoje zdrowie i ogólne samopoczucie. 

Twój głos Twoja sła

Odkryj Potencjał Swojego Głosu...
...i Śpiewaj Całym Sercem 💙

Masaże rozluźniające

aparat głosu

Napary ziołowe dla zdrowia wokalnego

Uwalnianie oddechu 
przeponowo-żebrowego

Uwalnianie emocji i
rozluźnianie ciała

2.png

KILKA SŁÓW OD AUTORKI...

Nazywam się Marta Ćwikilewicz-Olechowska i witam Cię w kreatywnej przestrzeni muzyki oraz zdrowia ogólnego. Jestem wokalistką, autorką tekstów piosenek, trenerką wokalną i jak już pewnie przeczytałeś/łaś - autorką metody "W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos" 💚 

Metoda ta powstała w wyniku kilkunastu lat edukacji oraz doświadczenia zawodowego w branży muzycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii ale również okresu mojej nieaktywności scenicznej z powodu upadku zdrowia. Mowa tu o okresie niespełna 10-lat, podczas których na nowo zgłębiałam tajniki sztuki wokalnej i konfrontowałam je z moją ówczesną wiedzą na temat tradycyjnych metod leczenia w kontekście emisji i pracy z głosem. 

Dzięki temu doświadczeniu dziś śpiewam świadomie, koncertuję, nagrywam własny materiał studyjny oraz pracuję na rynku komercyjnym w dwóch krajach. Moją misją jest pomóc Ci odkryć Twój prawdziwy potencjał muzyczny, przezwyciężyć lęk i uwierzyć w siebie!

TRENING WOKALNY

Nauka śpiewu i emisji głosu

Rozwój bez ograniczeń

Odkryj swój potencjał artystyczny

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności wokalne bez względu na wiek i obecny poziom zaawansowania. Wspólnie wypracujemy Twoje unikalne brzmienie oraz wszechstronność, która pozwoli Ci śpiewać w różnych stylach muzycznych. 

Dlaczego Holistycznie?

Twoje narzędzia na całe życie

Podczas zajęć poznasz ćwiczenia oraz techniki, które pomogą Ci zarówno w śpiewie jak i w mowie codziennej. Odkryjesz naturalną drogę do efektywnej emisji głosu, a także pozwolisz sobie na uwolnienie emocji z ciała, dzięki czemu zaczniesz o wiele lepiej wyrażać siebie. 

Technika wokalna

Dopasowane do Ciebie

Twój głos w najwyższej formie

Warsztat wokalny to nic innego jak budowanie pamięci mięśniowej poprzez regularną oraz długofalową praktykę, opartą o zestaw ćwiczeń i masaży, dopasowanych do Twoich predyspozycji i potrzeb. Ciesz się swoim silnym głosem na lata!

Zajęcia indywidualne 1:1

Śpiew to zmierzenie się z naszymi emocjami, a nasze każde spotkanie to czas w pełni poświęcony Twojemu rozwojowi. Oprócz ćwiczeń wokalnych, pracujemy też nad przełamywaniem lęków oraz budowaniem kontaktu z własnym ciałem.

Bridge into the Woods
Screen Shot 2023-02-07 at 18.09.10.png
W zdrowym_Logo.png

CHCESZ DOŁĄCZYĆ?

Zapraszamy na konsultację, podczas której sprawdzimy Twój głos i przedyskutujemy Twoje potrzeby oraz indywidualny program zajęć. 

SKONTAKTUJ SIĘ

Z czystym sumieniem mogę polecić indywidualne lekcje u Marty. Jest niezwykle profesjonalna w prowadzeniu ucznia i  skupia się na indywidualnym rozwoju. U mnie nauka rozpoczęła się od rozwijania możliwości fizycznych, do tego stopniowo dodana została duża dawka merytorycznej, ale łatwo przyswajalnej wiedzy.

 

Dzięki praktycznym radom Marty wprowadziłam do swojego codziennego życia zdrowe nawyki, uświadomiła mi, że nawet niepozorne zachowania mają wpływ nie tylko na śpiew, ale też na nasze codzienne samopoczucie. Nauczyłam się systematycznej pracy i świadomości, że nie od razu Kraków zbudowano. Będąc na tym etapie nauki już wiem, że ciągła praca + zdrowe nawyki = skuteczny postęp. W moim przypadku wzrosła też pewność siebie i duma, gdyż teraz wiem, że jak chcę to potrafię!

Paulina, Warszawa

Paulina zdjęcie .jpg

Jak znaleźć swój głos? Z Panią Martą! Każda lekcja śpiewu to więcej niż tylko ćwiczenia. Pani Marta holistycznie podchodzi do pracy nad głosem. Jego budowanie to także budowanie samoświadomości własnego ciała i odkrywanie siły, która w nim drzemie. Genialny trening oddechowy, którego nauczyła mnie wprowadziłam do swojej codziennej rutyny, bo doskonale pozwala znaleźć równowagę w codziennym zabieganym życiu.

Barbara, Warszawa

Basia zdjęcie.jpg
Kamil zdjęcie.jpg

Marta nie tylko uczy technik zdrowego i swobodnego śpiewu, lecz również higieny wokalnej, zasad dbania o instrument jakim jest głos w oparciu o kompleksową relaksację. Zajęcia odbywają się w super przyjaznej, luźnej a jednocześnie profesjonalnej atmosferze.

 

Holistyczne podejście do śpiewu to coś, co pozwoliło mi postawić pierwsze kroki w tym niecodziennym a zarazem bardzo wymagającym hobby, oraz dało mi mega dużo satysfakcji aby kontynuować pracę poprzez ćwiczenie w domu. Marta ma wiele "asów w rękawie", zaczynając od autorskich ćwiczeń relaksacyjnych, które działają po pierwszych pięciu minutach kończąc na zaawansowanych technikach emisji głosu, podczas których nie poznaje się dźwięków, które się z nas wydobywają!

 

Jak się okazuje, śpiew to ciężka praca wymagająca wielu godzin ćwiczeń i pracy nad sobą, lecz Marta potrafi sprawić, że jest to świetna i satysfakcjonująca zabawa, która pozwala zobaczyć postęp nawet z lekcji na lekcję!

Kamil Stępień, Warszawa

Aerial View of Curved Road

Trudne drogi prowadzą do pięknych destynacji...

W zdrowym_Logo.png
bottom of page