top of page
Green Leaves
Screen Shot 2023-02-07 at 18.09.10.png
Marta _ botanic 2.jpg
W zdrowym_Logo.png

HOLISTYCZNE STUDIO WOKALNE

Nauka śpiewu i emisji głosu naszą autorską metodą "W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos" to naturalna a zarazem bardzo efektywna droga do doskonalenia Twojego warsztatu wokalnego oraz osiągnięcia harmonii wewnętrznej.

 

Naszym celem jest pomóc Ci zbudować kontakt z własnym głosem oraz świadomą relację z Twoim ciałem na poziomie fizycznym oraz mentalnym. Dzięki naszym spotkaniom nie tylko zaczniesz śpiewać i efektywniej używać własnego głosu ale również poprawisz swoje zdrowie i ogólne samopoczucie. 

Twój głos Twoja sła

Odkryj Potencjał Swojego Głosu...
...i Śpiewaj Pełnym Sercem 💙

2.png

KILKA SŁÓW OD AUTORKI...

Nazywam się Marta Ćwikilewicz-Olechowska i witam Cię w kreatywnej przestrzeni muzyki oraz zdrowia ogólnego. Jestem wokalistką, autorką tekstów piosenek, trenerką wokalną i jak już pewnie przeczytałeś/łaś - autorką metody "W Zdrowym Ciele Zdrowy Głos" 💚 

Metoda ta powstała w wyniku kilkunastu lat edukacji oraz doświadczenia zawodowego w branży muzycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii ale również okresu mojej nieaktywności scenicznej z powodu upadku zdrowia. Mowa tu o okresie niespełna 10-lat, podczas których na nowo zgłębiałam tajniki sztuki wokalnej i konfrontowałam je z moją ówczesną wiedzą na temat tradycyjnych metod leczenia w kontekście emisji i pracy z głosem. 

Dzięki temu doświadczeniu dziś śpiewam świadomie, koncertuję, nagrywam własny materiał studyjny oraz pracuję na rynku komercyjnym w dwóch krajach. Moją misją jest pomóc Ci odkryć Twój prawdziwy potencjał muzyczny, przezwyciężyć lęk i uwierzyć w siebie!

TRENING WOKALNY

Nauka śpiewu i emisji głosu

Rozwój bez ograniczeń

Odkryj swój potencjał artystyczny

Dzięki treningowi naszą metodą rozwiniesz swoje umiejętności wokalne bez względu na wiek i obecny poziom zaawansowania. Wspólnie wypracujemy Twoje unikalne brzmienie. 

Technika wokalna

Twój głos w najwyższej formie

Warsztat wokalny to nic innego niż budowanie pamięci mięśniowej poprzez regularną oraz długofalową praktykę, opartą o konkretny zestaw ćwiczeń i masaży dopasowanych do Twoich predyspozycji i potrzeb. 

Dlaczego Holistycznie?

Twoje narzędzia na całe życie

Podczas zajęć poznasz techniki które pomogą Ci zarówno w śpiewie jak i w mowie codziennej. Odkryjesz naturalną technikę emisji, dzięki której Twój zdrowy i silny wokal będzie służyć Ci na lata. 

Dopasowane do Ciebie

Zajęcia indywidualne 1:1

Śpiew to zmierzenie się z naszymi emocjami, a nasze każde spotkanie to czas w pełni poświęcony Twojemu rozwojowi. Oprócz ćwiczeń wokalnych, pracujemy też nad przełamywaniem lęków oraz budowaniem kontaktu z własnym ciałem.

Bridge into the Woods
Group Karaoke
W zdrowym_Logo.png

CHCESZ DOŁĄCZYĆ?

Zapraszamy na wstępną konsultację, podczas której sprawdzimy Twój głos i przedyskutujemy Twoje potrzeby oraz indywidualny program zajęć. 

SKONTAKTUJ SIĘ
Aerial View of Curved Road

Trudne drogi prowadzą do pięknych destynacji...

Woman with White Shirt

"Dzięki zajęciom z Martą mój głos rozwinął się do poziomu przekraczającego moje najśmielsze oczekiwania. Po roku regularnych spotkań i praktyki zaczynam myśleć o nagraniu mojej pierwszej profesjonalnej, autorskiej piosenki. Dziękuję Marta, jesteś prawdziwym aniołem!" Alicja Nowakowska - naukowiec, biotechnologia. 

Freckles

"Na początku był stres, lęki i obawa przed zmierzeniem się z czymś o czym marzyłam całe życie. Później pojawiła się Marta i jej holistyczna metoda, która zmieniła moje patrzenie nie tylko na śpiew ale też na własny rozwój personalny. Każde spotkanie to duża dawka wiedzy, praktyki i inspiracji do śpiewu i samorozwoju" Martyna Wrzesień - doradca finansowy, psycholog. 

Man with Tattoo

"Marta zawsze powtarza - marzenia są po to by je spełniać. I tego się trzymam. Dzięki naszym zajęciom śpiewam lepiej, stabilniej, mój głos zmienił się o pozytywne 180 stopni a wraz z nim wzrosła moja codzienna pewność siebie. Polecam z serca!"

Adam Czekański, informatyk.

bottom of page