top of page
martacw
DSC_0095 Edit.jpg

Marta Ćwikilewicz
Wokalistka, Songwriter, Trenerka Wokalna

Moja przygoda z muzyką zaczęła się od skrzypiec. Później pojawił się śpiew i przejął całe moje serce. Tak zostało do dziś...

 

W wieku lat 18-stu zdobyłam I nagrodę na Festiwalu Piosenki Polskiej MUFKA, następnie III nagrodę na konkursie International Competition of 7 Cultures, gdzie reprezentowałam Polskę. W kolejnych latach występowałam gościnnie w programach telewizyjnych: TVN, TVP oraz na antenach Radia Polskiego czy brytyjskiego Colourful Radio UK.
 

Koncertując w kraju i za granicą gościłam na scenach: Filharmonii Narodowej, The Alibi Room London, Hilton Hotel Paddington czy Manor House Club, gdzie występowałam z brytyjskim zespołem Little Mix. Przebywając w Londynie współpracowałam m.in. z: John Robinson, Bruce Ruffin, Heart of Gold Studios czy legendarnym producentem i gitarzystą Joe Jammer (Aerosmith, Jimi Hendrix, The Who).


Śpiewu klasycznego uczyłam się w Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie a po wyjeździe do Londynu studiowałam Music Performance na uczelni Thames Valley University w klasie wybitnej prof. Kim Chandler. Krocząc dalej ścieżką muzyki rozrywkowej, ukończyłam drugie studia na wydziale Popular Music Performance & Music Management na uczelni London College of Music, gdzie zdobywałam wiedzę oraz doświadczenie zawodowe pod okiem profesorów: David Combes (Beyonce, Elton John), Yak Bondy (Spice Girls), Pip Williams, Liz Pipe czy Jonny Turgel. Pisałam również teksty we współpracy z niemiecko-brytyjskim artystą KAXIM (prod. Sky Adams).

 

Jestem współzałożycielką Capital Music, pracuję jako wokalistka, trenerka wokalna, tekściarka a także proof-reader języka angielskiego dla artystów polskich. Udzielam swojego głosu do reklam komercyjnych, jingli radiowych oraz audiobooków. Prowadzę własne studio wokalne, w którym przekazuję swoją wiedzę w oparciu o wypracowaną przez lata metodę autorską "Zdrowe Ciało Zdrowy Głos" - metoda promująca holistyczne podejście do śpiewu, dbanie o własne zdrowie oraz inwestowanie w swój Rozwój Osobisty. Jako wokalistka, trener wokalny lub brytyjski proof-reader, miałam przyjemność pomagać takim artystom jak Daria Zawiałow, Iwona Pietrala, Diler, Joe Wright, Brian Allan, Kaxim i wielu innym. 

W roku 2022 wydałam swój debiutancki singiel "Już Dziś", z którym zapoczątkowałam swoją przygodę jako artystka solowa. Współtworzę zespół LIBERTE, w którym jestem wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. W mojej twórczości opisuję przygody, które inspirowały mnie do życiowych zmian oraz historie ludzi, którzy mieli wpływ na postrzeganie mojej własnej rzeczywistości. Uważam, że muzyka to język emocji, których często nie potrafimy wyrazić słowami. W moich tekstach staram się budować most, który łączy moje wnętrze z resztą świata. 

krzys
Krzysiek _ boss 2.jpg

Krzysztof
Olechowski

Kompozytor, Producent, Realizator dźwięku

Moją pasją jest muzyka a celem pokazywanie innym, że marzenia są po to aby je spełniać. Uwielbiam pracować w zespole i dzielić się dobrym poczuciem humoru, lecz są też momenty kiedy siadam w ciszy i piszę kolejną piosenkę o tym co mnie otacza i porusza...

 

Muzyką interesowałem się od wczesnego dzieciństwa, zaczynając od prywatnych lekcji śpiewu oraz zajęć w chórze szkolnym. Zainteresowany muzyką elektroniczną w wieku nastoletnim pracowałem jako DJ i promotor w trójmiejskich klubach, aż w roku 2010 postanowiłem spakować swoje polskie życie w plecak i wyruszyć na studia muzyczne w Londynie.

 

W 2012 roku, z podwójnym wyróżnieniem ukończyłem szkołę Islington Music Workshop na wydz. Music Production & Sound Technology, w klasie prof. Michael Bounce i Collin Smith. W 2015 ukończyłem studia na University of West London (London College of Music) na wydz. Music Technology & Sound Engineering. Moja pro-aktywność oraz determinacja do pracy sprawiały, że szybko zdobywałem doświadczenie zawodowe oraz pozyskiwałem cenne kontakty na rynku brytyjskim. Pracowałem m.in. w legendarnym studiu muzycznym The Central London Joint Studios, gdzie miałem okazję uczyć się u boku gwiazd takich jak: Sam Smith, Coldplay, Ellie Goulding, London Grammar, Kwabs, Plan B i wielu innych. W latach 2016-2018 pracowałem jako asystent oraz tape-op. amerykańskiego producenta i gitarzysty Joe Jammer (Jimi Hendrix, Led Zeppelin) a także jako realizator dźwięku dla BBC, w tym brytyjskiego talent-show The Voice UK oraz London Summer Olympics 2012. Miałem przyjemność pracować w takich miejscach jak Metropolis Studios, The Premises Studios, Bowerman Studios a także renomowanej firmie trudniącej się budownictwem pomieszczeń do nagrań oraz adaptacją akustyczną Soundproofing R-US. 
 

Od 2020 roku mieszkam w Warszawie gdzie współtworzę i prowadzę własną pracownię artystyczną Capital Music oraz pracuję komercyjnie jako producent i realizator dźwięku w renomowanym studiu nagrań i post-produkcji Studio ZET. W swojej dotychczasowej karierze w Polsce, produkowałem, miksowałem lub realizowałem nagrania dla m.in.: Liberte, Zalia, Rubens, Mezo, Liber, Brian Allan (We Live The Game), Katarzyna Kokoryn, Fabian Gargantini i wielu innych. 

 

W muzyce autorskiej inspirują mnie głównie pianino, wokal oraz perkusjonalia. Uwielbiam komponować przestrzennie z elementami ambientu, down-tempo oraz neo-klasycyzmu, stawiając tym samym materię na pograniczu muzyki i filmu.

marcinkraj
Marcin_botanic.jpg

Marcin 
Krajewski

Pianista, kompozytor, pasjonat dźwięku i obrazu

Muzyka pozwala mi na przeżywanie wyjątkowych chwil, które zachowuje w swej pamięci a następnie poprzez wyobraźnię i dźwięki mogę przekazać je komuś innemu... Muzyka jest dla mnie przede wszystkim niezwykłą przygodą oraz pasją a także moją duchową podróżą w świat enigmatycznych emocji i przeżyć.

Na fortepianie gram od 14 roku życia, ukończyłem Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Przed otworzeniem mojej autorskiej szkoły PianoArtMusic pracowałem jako pedagog w Państwowej Szkole Muzycznej I u II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Samorządowej Szkole Muzycznej II stopnia w Skierniewicach. Obecnie rozwijam własną działalność kompozytorską, realizując projekty autorskie z wokalistami a także mój własny materiał płytowy. Na swoim koncie posiadam liczne współprace z tekściarzami polskimi, piosenkarzami oraz animatorami. Jestem również członkiem zespołu LIBERTE, gdzie aktywnie pracuję jako kompozytor, aranżer oraz producent muzyczny. W swojej twórczości fortepianowej nawiązuję do takich nurtów jak muzyka klasyczna, neoklasyczna czy ambientowa z elementami minimalizmu, określaną czasem przez siebie jako "realizm magiczny". 

Obraz był dla mnie zawsze nieodzwonym elementem wyrazu artystycznego, dlatego też poza sferą nauczycielsko-kompozytorską jestem aktywnym pasjonatem fotografii oraz produkcji video. Na swoim koncie posiadam kilka zrealizowanych teledysków oraz sesji fotograficznych dla artystów. Pomimo iż muzyka jest moim głównym zajęciem, regularnie rozwijam swój warsztat twórczy związany z wideografią. 

michalcz
image1_edited.jpg

Michał Czyż
a.k.a. DIGITAL MIKE
Producent muzyczny, inżynier miksu & masteringu

Michał Czyż to polsko-brytyjski DJ, producent i inżynier dźwięku blisko związany z londyńską sceną muzyki elektronicznej. Absolwent szkoły Point Blank Music School w Londynie oraz certyfikowany realizator londyńskiego instytutu muzycznego Ministry of Sound. 

 

Znany również jako Digital Mike, Michał współpracował z najbardziej prestiżowymi klubami, promotorami oraz agencjami muzycznymi, m.in.: UK: Ministry Of Sound, The Egg, Eden, Hidden, Wicked7, Republic Artists czy na hiszpańskiej Ibizie: Es Paradis Club, Ibiza Gathering, Amnesia Club, Ibiza Live Radio. Michał to również prawdziwy pasjonat Technologii Dźwięku oraz zwolennik modelu hybrydowego, czyli połączenia cyfry "in-the-box" z klasycznymi modułami analogowymi.

Jako inżynier dźwięku pracuje głównie w: Ableton / ProTools, systemie Universal Audio (UAD), konsoli Allen&Heath SQ5.

Jak sam stwierdza: “artysta całe życie powinien rozwijać swój warsztat i poszerzać własne horyzonty muzyczne (…) W każdym stylu muzycznym chowa się jakaś ukryta magia czy inspiracja”.


Michał obecnie współpracuje z producentami oraz wokalistami, dostarczając MIX i MASTERING charakteryzujący się nowoczesnym, selektywnym oraz spersonalizowanym brzmieniem.

jakub
image_6487327.JPG

Jakub Ambroziak
Asystent studia nagrań, post-produkcja, sound-design

Muzyka zafascynowała mnie w młodym wieku, gdy zacząłem grać rekreacyjnie na pianinie. Zainteresowałem się produkcją muzyczną, a z czasem zakochałem się także w syntezatorach oraz sound design-ie efektów specjalnych. Obecnie mój główny instrument to syntezator, który wykorzystuję do tworzenia muzyki w stylu bedroom pop, wykorzystując kultowe brzmienia lat 60/70, łącząc tym samym klasykę świata analogowego z cyfrową nowoczesnością. 

 

Moim życiowym i zawodowym spełnieniem jest praca z dźwiękiem, dlatego też od kilku lat dynamicznie rozwijam się w obszarach nagrań, produkcji i post-produkcji dźwięku.  W 2021 roku zdałem państwowy egzamin w specjalizacji "Realizacja Nagrań" (ST.02). Pragnąc zdobywać dalszą wiedzę i umiejętności, rozpocząłem studia na kierunku "Kreacja Dźwięku" w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jestem osobą pełną energii i entuzjazmu, uwielbiam pracować zespołowo i nawiązywać nowe kontakty. Od 2023 roku jestem asystentem producenta i realizatora Krzysztofa Olechowskiego w Capital Music w Warszawie, gdzie dalej rozwijam swoje umiejętności w zakresie produkcji, post-produkcji dźwięku, nagrań oraz pracy z wokalistami. 

julit
image1.jpeg

Julita Romanek
Marketing i wsparcie Social Media

Jestem dynamiczną i kreatywną osobą, której pasją jest łączenie dziedzin muzyki z biznesem i marketingiem. Związana od lat z muzyką, śpiewem oraz obszarem reklamy i biznesu, z powodzeniem integruję te dziedziny, tworząc innowacyjne projekty i kampanie marketingowe. Od roku 2023 współpracuję z warszawskim studiem muzycznym Capital Music, w którym wykorzystuje swoje umiejętności planowania, budowania marki, analizy rynku oraz tworzenia spersonalizowanych kampanii promocyjnych. W Capital Music staramy się przekształcić nasze pomysły w udane projekty artystyczne oraz efektywne projekty komercyjne, dzięki którym wpływamy na rynek muzyczny w kraju i przyciągamy nowych odbiorców. 

 

Ukończyłam Studia licencjackie na Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Zarządzanie o specjalizacji „Reklama i Nowoczesne Formy Komunikacji Marketingowej” oraz Studia Magisterskie na uczelni Collegium Humanum w Warszawie na kierunku Zarządzanie o specjalizacji „Komunikacja Wizerunkowa.” 

 

Przez ponad 10 lat kształciłam swoją pasję muzyczną w Studiu Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Lublinie. Jednymi z moich najwiekszych sukcesów były: wygrana w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym, wygrana w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej oraz liczne koncerty kulturalne, a także udział w programie telewizyjnym.

bottom of page